• توربین

  توربین‌های جریانی جزر و مد طراحی شد

  عضو هیات علمی و طراح توربین جریانی جزر و مد با اشاره به اینکه از این توربین ها می توان در راستای استفاده از انرژی‌های پاک سواحل کشور استفاده کرد، گفت: «مکان مناسب برای استقرار این توربین‌ها مشخص شده است».

 • اشعه فرابنفش

  جذب امواج فرابنفش برای صنایع پزشکی و الکترونیکی با توسعه نانوپوشش

  محققان پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای ایران با همکاری محققانی از کشور کره‌جنوبی موفق به تولید لایه نانو ساختار و ارزان قیمت برای جذب اشعه فرابنفش در صنایع پزشکی و الکترونیکی شدند. 

 • اپل RealFace را تصاحب کرد تا آیفون‌ها به تشخیص چهره تجهیز شوند

  اپل کمپانی RealFace را تصاحب کرد. ریل‌فیس در عرصه‌ی فناوری تشخیص چهره فعالیت می‌کند و به نظر می‌رسد که شایعاتی که به استفاده از تکنولوژی تشخیص چهره در آیفون‌ها اشاره می‌کردند، بی‌اساس نیستند. در ادامه به تماشای ویدیویی از عملکرد تکنولوژی ریل‌فیس در شناسایی چهره می‌نشینیم. با ما باشید.

 • گزارش مالی اچ‌تی‌سی: درآمد ۷۲۲ میلیون دلاری و تکراری ضرر در فصل جدید

  گزارش مالی HTC نشان می‌دهد که فصل اخیر هم فصل بدی برای این کمپانی بوده است. در آخرین فصل سال ۲۰۱۶ درآمد اچ‌تی‌سی مجموعاً ۷۲۲ میلیون دلار بوده اما سودخالص یک بار دیگر منفی است!

 • آرایشی

  هشدار: لوازم آرایشی را از دستفروشان نخرید

  رییس اداره کل نظارت و ارزیابی فرآورده‌های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو طی توصیه‌هایی به خریداران لوازم آرایشی، گفت: «برای خرید محصولات آرایشی و بهداشتی، داروخانه‌ها بهترین و مطمئن ترین مراکز هستند».

در همین رابطه بخوانید:

۷۲۴

پایگاه اطلاع رسانی تخصصی ۷۲۴ (آزمایشی)

پوشش تازه ترین اخبار و مقالات حوزه‌های مختلف ایران و جهان در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته

آمار

ما 1493 مهمان و 3 عضو آنلاین داریم

کاربران
19
مطالب
3247
بالا