• به خاطر سپردن مطالب

  چگونگی ۹۰ درصد مطالب را به خاطر بسپاریم؟

  روزانه با انبوهی از اطلاعات سر و کار داریم که بعضی از آن‌ها را به علت ضرورت یا علاقمندی می‌خواهیم به خاطر بسپاریم. در این مطلب به چگونگی تحقق این موضوع می‌پردازیم.

 • ثروتمند نبودن

  ۱۰ دلیل برای این که ثروتمند نیستیم؟

  همه‌ی ما دوست داریم ثروتمند شویم؛ اما خیلی از ما به این خواسته نمی‌رسیم. در این مطلب به بررسی ۱۰ نکته‌ای که ما را از ثروتمند شدن باز می‌دارد پرداخته‌ایم.

 • تیپ های کاری

  ۱۴ تیپ رفتاری در محیط کار؛ شما کدام یک هستید؟

  در یک محیط کاری، طبیعی است که افراد رفتارهای متفاوتی با یکدیگر نشان دهند. اما بعضی رفتارها به حدی مرسوم هستند که می‌توان آن‌ها را در گروه‌های مختلف دسته‌بندی کرد. در این مطلب به معرفی این رفتارها می‌پردازیم.

 • بازاریابی

  بازاریابی: شغلی که خیلی‌ها دوستش ندارند

  بازاریابی یکی از مشاغل مورد تقاضای کارفرمایان است که استقبال چندانی از آن نمی‌شود. افرادی در این شغل موفق می‌شوند و می‌توانند آن را به عنوان حرفه‌‌ی دایم ادامه دهند و در مقابل افرادی دیگر با آن کنار نمی‌آیند.

 • کارگر

  دولتی ها همچنان بر طبل ناساز می‌کوبند/ سرمایه داران به دنبال از بین رفتن حمایت‌های روی کاغذ

  دبیر کانون هماهنگی شوراهای اسلامی با بیان اینکه دولتی‌ها و سرمایه داران به دنبال این هستند تا هیچ مستمسک قانونی برای اعتراض وحق طلبی باقی نگذارند، گفت: «آقایان غافل از این هستند که مرجع بالاتر از قانون کار، قانون اساسی است که اگر دولتی‌ها همچنان برطبل ناساز بکوبند تجمعی بزرگ کارگری رخ می‌دهد».

 • مکاتبات کاری

  این ۱۲ نکته را برای بهبود مکاتبات کاری فراموش نکنید

  نوشتن مهارتی است که فقط محدود به عرصه‌ی نویسندگی نمی‌شود بلکه در زمینه‌ی کسب و کار و پیش‌برد بسیاری از اهداف باید از این ابزار استفاده کرد. در این مطلب به معرفی نکاتی جهت بهبود مکاتبات کاری خواهیم پرداخت.

 • فریلنسری

  با رعایت این نکات، فریلنسر موفق تری شوید

  فریلنسری یکی از سبک‌های شغلی جدید است که به علت آزادی‌های عملی که دارد بین افراد زیادی محبوبیت پیدا کرده است. با این حال چالش‌هایی در انتخاب این شیوه‌ی کاری وجود دارد که می‌تواند کارآیی لازم را برای افراد رقم نزند.

 • شرکت های شاد

  شرکت هایی که شادترین فضای کاری را دارند

  یک محیط کاری پویا، بدون استرس و انعطاف‌پذیر آرزوی هر شخصی می‌تواند باشد. جدا از بحث درآمد و مزایای جانبی، افراد تمایل دارند تا در کار خود احساس رشد و معنا کنند. در این میان شرکت‌هایی هستند که توانسته‌اند اید‌ه‌آل‌های افراد را در این خصوص عملی کنند.

 • قانون 80/20

  با به کاری گیری قانون ۸۰/۲۰ دیگر از کمبود وقت شکایت نخواهید کرد

  سبک زندگی امروز جوامع به شکلی پیش می‌رود که روز به روز بر اهمیت موضوع زمان‌بندی یا مدیریت زمان افزوده می‌شود. قانون ۸۰/۲۰ به افراد کمک می‌کند تا توانمندی بالاتری در اولویت‌بندی امور زندگی خود پیدا کنند.

 • موفقیت

  چگونه می توان از بیشتر افراد موفق تر بود؟

  موفقیت را می‌توان یک هدف همگانی تلقی کرد؛ هر چند که  اکثر افراد در مسیر خود برای رسیدن به آن، متفاوت عمل می‌کنند. با وجود تنوع مسیرها، اصول ثابتی برقرر است که با رعایت آن‌ها می‌توان از تلاش‌های خود پاسخ گرفت.

 • بازاریابی شبکه ای

  بازاریابی شبکه‌ای: باز هم همان داستان‌های تکراری

  مدتی است که بازاریابی شبکه ای با ظاهری قانونی در کشور ما شروع به فعالیت کرده است و جوانان زیادی هم با رویای کسب درآمد و رسیدن به ثروت رویایی جذب آن می‌شوند.

 • مذاکره

  این تصورات را درباره مذاکره دور بیاندازیم

  مذاکره مانند هر کار اصولی دیگری، بایدها و نبایدهای خاص خود را دارد که رعایت یا عدم توجه به آن‌ها می‌تواند نتیجه‌ی مطلوب یا ناخوشایندی را برای‌مان رقم بزند.

 • مصاحبه کاری

  ۱۲ موردی که نباید در مصاحبه شغلی بگویید

  جلسه‌ی گفتگو در مصاحبه‌ی شغلی یکی از چالشی‌ترین لحظه‌های زندگی افراد است که باید سعی کنند خود را به بهترین شکل موجود معرفی کنند و تصویر بدی از خود در ذهن مصاحبه‌گر بر جای نگذارند.

 • شغل های نابودشدنی آمریکا

  ۱۲ شغلی که در ایالات متحده سریع ترین روند رو به نابودی را دارند

  با روی کار آمدن فناوری، بعضی از حرفه‌ها و مشاغل به انزوا کشیده می‌شوند و تکنولوژی به آسانی جایگزین آن‌ها خواهد شد. پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که این ۱۲ شغل با بیشترین خطر نابودی در ایالات متحده روبرو خواهند بود.

 • افراد موفق

  در رسیدن به موفقیت، سن و سال فقط یک عدد است

  نتایج یکی از تحقیقات علمی اخیر نشان داده است که سن و سال افراد تاثیری در رسیدن آن‌ها به موفقیت ندارد؛ بلکه عوامل دیگری هستند که می‌تواند در موفقیت‌های عمده‌ی آن‌ها ایفای نقش کند.

 • باراک اوباما

  اولین شغل روسای جمهو آمریکا چه بوده است؟

  شکی نیست که همه‌ی سیاستمداران دنیا، مستقیما وارد این عرصه نشدند و مسیرهای گوناگون و حتی بی‌ربطی را در طول دوران زندگی خود گذرانده‌اند. در این مطلب به معرفی اولین شغل بعضی از روسای جمهور ایالات متحده می‌پردازیم.

در همین رابطه بخوانید:

۷۲۴

پایگاه اطلاع رسانی تخصصی ۷۲۴ (آزمایشی)

پوشش تازه ترین اخبار و مقالات حوزه‌های مختلف ایران و جهان در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته

آمار

ما 814 مهمان و 3 عضو آنلاین داریم

کاربران
16
مطالب
1929
بالا